Svazek obcí Mariánská zahrada

18.07.2018

Mezi mikroregiony, které se staly našimi zákazníky, patří i Mariánská zahrada - www.marianskazahrada.cz. Jedná se o mikroregion, který má 30 členů a nachází se na Jičínsku. Mariánská zahrada patří mezi ty mikroregiony, které svou existenci a práci pro své členy berou skutečně vážně. Velmi tvrdě a vytrvale pracují na prezentaci svého území, které je zajímavou, leč méně navštěvovanou součástí turistického regionu Český ráj.

Za projevenou důvěru Mariánské zahradě samozřejmě ještě jednou děkujeme. Do našeho projektu se zapojili právě proto, že jsme dobří ve vytváření prezentací a také z důvodu, že propojujeme jednotlivé členy do jednoho komunikačního celku. Obce i města tím pádem mohou komunikovat se svým obyvatelem mnohem rychleji a efektivněji. Zástupcům samospráv usnadňujeme jejich práci.

Naše služba začíná zmapováním katastrů jednotlivých členů mikroregionu. Katastry projdeme skrz na skrz a zaevidujeme veškeré zajímavosti. Připravíme popisy, GPS a požádáme představitele obcí o schválení. Po schválení záznamy naimportujeme do systému a přidáme fotografie. Data, které vytvoříme, patří samosprávě. Tedy samospráva je může využívat kdekoliv dle libosti a to i na konkurenčních projektech.

Stránky samospráv propojíme mezi sebou našim inteligentním infopanelem případně kalendářem akcí (naše komponenty). Aniž by zástupci samospráv museli vyvíjet jakoukoliv další aktivitu, naše komponenty zobrazují zcela automaticky dění a zajímavosti z mikroregionu ale i z okolí. Tedy kdokoliv přijde na jejich stránky, ví co se v okolí děje. Zde jsou příklady některých infopanelů:

  1. https://www.cesov-libesice.cz/
  2. https://www.bechary.cz/

  3. https://www.obecbukvice.cz/informacni-centrum

  4. https://www.dolnilochov.cz/

  5. https://www.jicineves.cz/obec

Cokoliv z Mariánské zahrady je samozřejmě vyhledatelné v rámci projektu planujvylety.cz. Záznamy jsou indexovány a Mariánská zahrada má ucelenou prezentaci, kterou může využívat na jiných, třeba i konkurenčních, projektech. Data patří Mariánské zahradě. Platí také, že je v průběhu projektu můžeme automatizovaně a to včetně akcí a událostí předávat data třetím stranám skrze xml feed.

Aplikace planujvylety.cz je responzivní, běží tedy i na mobilech. Vedle toho nyní vyvíjíme mobilní aplikaci, která bude něco extra. A samozřejmě všichni naši zákazníci budou v této apce zdarma a to včetně dodatečných služeb jako topování a podobně.

Naší další přidanou hodnotou je, že zákazníky propojujeme na úrovni zajímavostí a dění s jejich okolím. Pokud má mikroregion na svém území nějaké zajímavosti nebo se v rámci mikroregionu děje něco zajímavého, lehce to propaguje do okolí. To ale platí i naopak. Pokud se v okolí mikroregionu něco zajímavého děje, pozveme na akci obyvatele mikroregionu.

https://www.planujvylety.cz/bukvice/svazek-obci-marianska-zahrada-UFbjYG

Každá obec nebo to může být jenom jeden zástupce mikroregionu, obdrží přístup do rozhraní vsekolem.cz. V tomto rozhraní může zákazník vytvářet a spravovat své záznamy buď pro celý mikroregion nebo pouze pro svou obec.

Jak funguje naše rozhraní si můžete vyzkoušet zde: https://admin.vsekolem.cz/demo

Každý zákazník, tedy i Mariánská zahrada, si může prohlídnou stav a využívání své prezentace ve statistikách. Přehledně a jednoduše. Například (klikněte na Vaše statistiky): https://admin.vsekolem.cz/demo

Prezentaci včetně ceníku naleznete zde: https://vsekolem.cz/mikroregiony.php

-- vlapon --